free website maker

Lista produktów

Mobirise

Łóżko rehabilitacyjne / ortopedyczne -


Łóżko rehabilitacyjne / ortopedyczne + materac -


130 zł / miesiąc
150 zł/
miesiąc

FUNKCJE ELEKTRYCZNE:
1. podnoszenie i opuszczanie całego łóżka (zakres podniesienia leża od 40 do 80 cm.)
2. podnoszenie i opuszczanie podgłówka (plecy)
3. podnoszenie oraz opuszczanie nóg
WYMIARY:
– wymiary zewnętrzne łóżka: 107 x 222 cm. W zależności od modelu
– powierzchnia leża: 90 x 200 cm.

Mobirise

Podnośnik jezdny

130 zł / miesiąc

Podnośnik jezdny okazuje się być przydatny przy przesadzaniu chorego, np: z łóżka na wózek. Pomaga również przy zabiegach higieniczno - pielęgnacyjnych, podczas kąpieli oraz innych czynnościach powiązanych z przemieszczeniem oraz transportem chorych. Idealny podnośnik do małych pomieszczeń oraz wąskich drzwi.

Mobirise

Koncentrator tlenu - DOSTĘPNE

200 zł/ miesiąc

Cicha praca – w granicach 35-40 dB .Urządzenie posiada przepływomierz tlenu. Możemy regulować przepływ tlenu w zakresie od 1 do 5 l/ min.
Koncentrator tlenu jest zasilany prądem z sieci elektrycznej. Pobiera tlen z powierza i koncentruje go do wartości 87% – 96%. W Polsce są najczęściej stosowanym przez chorych źródłem tlenu.
Domowa terapia tlenem poprawiająca jakość życia. Jest stosowana w leczeniu chorób płuc, m.in. astmy, przewlekłych obturacyjnych chorób płuc, niewydolności krążenia a także raka płuc.

Mobirise


Wózek inwalidzki standard

60 zł / miesiąc

Wózek ogólnego zastosowania dla osób nie­pełnosprawnych,
domowy, spacerowy o wszechstronnej funkcjonalności.

Mobirise

Wózek typu recliner z możliwością odchylania oparcia od pozycji siedzącej do leżącej.
Uchylne i demontowalne podnóżki wyposażone w możliwość płynnej
regulacji kata zgięcia, długości oraz wsparcie podudzi,

Mobirise

Krzeseło toaletowe

40 zł / miesiąc

Przenośna toaleta (sedes) przeznaczona jest przede wszystkim dla osób chorych, które mają obniżoną sprawność ruchową i przejście do WC w celu wykonania czynności fizjologicznych stanowi dla nich problem. Dużą zaletą przenośnej toalety dla chorych jest jej lekkość, dzięki temu można ją przestawić w dowolne pomieszczenie.

Mobirise

Stolik przyłóżkowy

40 zł / miesiąc

 Stolik przyłóżkowy charakteryzuje duży zakres regulacji. Laminowany blat z podwyższonymi krawędziami zabezpieczającymi chroni przedmioty przed zsuwaniem się. Łatwa regulacja wysokości za pomocą tylko jednej śruby. Nachylenie blatu regulowane jest bezstopniowo do 45 stopni w każdą stronę przy pomocy śruby z mechanizmem zaciskowym. Stolik potrzebuje wolnych 102 mm wysokości pod łóżkiem.

Mobirise

Balkonik rehabilitacyjny

40 zł / miesiąc

Balkonik rehabilitacyjny przeznaczony jest dla osób niepełnosprawnych, ze schorzeniami narządu ruchu. Może być wykorzystywany do pionizacji, odciążania kończyn dolnych, nauki chodzenia.

Mobirise

Chodzik rehabilitacyjny

40 zł / miesiąc

Chodzik posiada miękkie siedzisko, na którym można odpocząć podczas spaceru. Dla bezpieczeństwa i wygody chodzik został wyposażony w hamulce z możliwością blokady (tzw. funkcja parking) oraz w koła o średnicy 15 cm, dzięki czemu płynnie pokona nierówności napotkane na drodze. Wysokość urządzenia jest regulowana w zakresie od 82 do 95 cm.

Mobirise

Balkonik AMBONA

60 zł / miesiąc

Podpórka typu Ambona przeznaczona jest do pionizacji i poruszania się dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, do użytkowania w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Mobirise

Kule łokciowe 1 szt

15 zł / miesiąc

Sprzęt pomocniczy do poruszania się - szczególnie po operacjach, asekuracja podczas chodzenia, po złamaniach i w porażeniach kończyn dolny

Mobirise

Kule pachowe 1 szt

20 zł / miesiąc

Sprzęt pomocniczy do poruszania się - szczególnie po operacjach, asekuracja podczas chodzenia, po złamaniach i w porażeniach kończyn dolny

Mobirise

Materac na odleżyny jest świetnym rozwiązaniem dla osób niepełnosprawnych dużo przebywających w łóżku, bo zapobiega tworzeniu się odleżyn. Materac przeciwodleżynowy jest koniecznym uzupełnieniem łóżka, ponieważ jego zadaniem jest zminimalizowanie ryzyka tworzenia się odleżyn na ciele niepełnosprawnego, który poprzez całodzienne leżenie narażony jest na ich powstawanie.

Mobirise

Pulsoksymetria to nowoczesna, nieinwazyjna i bezbolesna metoda badania tętna i utlenienia krwi. Badanie oparte jest na elementarnych prawach fizyki, pozwala uzyskać cenne informacje o układzie krążenia, a dokładniej - to nieinwazyjna metoda przezskórnego oznaczania wysycenia krwi tlenem.

Mobirise

Stojak na kroplówki

30 zł / miesiąc

Stojaki do kroplówki posiadają solidną konstrukcję i umożliwiają ich łatwe przemieszczanie dzięki przymocowanym czterem kółkom do podstawy.

Mobirise

Drabinka rehabilitacyjna

10 zł / miesiąc

Drabinka rehabilitacyjna 4-szczeblowa jest dużym udogodnieniem dla seniorów,
 ułatwia podnoszenie się z pozycji leżącej do siedzącej.

Mobirise

Niania elektroniczna Motorola MBP 667 Connect z bezprzewodową technologią 2.4 GHz FHSS, dzięki której już zawsze możesz mieć całkowitą pewność, że Twój podopieczny śpi spokojnie, nawet wtedy, gdy nie znajdujecie się w jednym pokoju.

Mobirise

Ssak medyczny

80 zł /
miesiąc

Wygodny i wydajny ssak medyczny do usuwania wydzielin u pacjentów w opiece domowej, po tracheotomii, laryngologicznych. Łatwy w użytkowaniu, można go umieścić na wózku do ssaków. Łatwy i powszechny dostęp do niezbędnych akcesoriów dla pacjenta.

© Copyright 2019 Mobirise - All Rights Reserved